Eesti rahvatantsu ja eesti staadionivõimlemise ühed eestvedajad on loonud pandeemia ajal sõbraliku ja töise videosilla. Mõttevahetusel, mis toimus reedel, 5.märtsil´21 osalesid:
Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi (ERRS) juhataja Kalev Järvela, juhatuse liige Kadri Tiis, tegevjuht Mari-Liis Öpik, programmitoimetaja Kadri Karin, Spordiselts Kalev võimlemise valdkonna juht ja Eesti Võimlemisliidu juhatuse liige Lembe Laas, Eestimaa võimlemispeo KINGITUS 2021 projektijuhi assistent ja EEVL harrastusvõimlemise toimkonna liige Kai Randrüüt.
Üheskoos otsiti vastuseid: kas staadioni-rahvatantsu- ja massivõimlemise koreograafidel on vastastikku “ideid vahetada” / kas oleks huvi ja vajadust staadionikavade koostamise ühiskursuste vastu / kas tasub kohandada staadionipidude kalendreid / kas staadionipidude korraldamise-läbiviimise “know-how” oleks vajalik / millised on rahvatantsupidude puutepunktid staadionivõimlemisega / kas eesti võimleja oskab eesti rahvatantsu ja vastupidi jne. jne.
ERRS+KALEV koguneb uuesti siis, kui Kalevi keskstaadion on saanud “uue kuue” (vt.fotol) – rahvatantsupidude traditsioonilises toimumispaigas.
NB! Järgmisel ERRS+KALEV ümarlauale kogunevad kõik harrastuvõimlemise toimkonna liikmed, kes soovivad panustada rahvatantsu ja harrastusvõimlemse alasesse koostöösse.

Seniks head tahet ja säravaid silmi turvalises veebivõimelmises ning -tantsus!

Lisa kommentaar