JÄRELVAATAMINE, klikka siia!
Armas KINGITUSE huviline ja peole tulija, neljapäeval 25.veebruaril 2021 kl. 16-17 toimus VI Eestimaa võimlemispeo infotund juhendajatele. Esinesid kõneisikud:

 • Irina Dontšenko Terviseameti Nakkushaiguste osakonna nõunik
 • Vadim Belobrovtsev Tallinna abilinnapea
 • Peeter Tishler Eesti Võimlemisliidu president
 • Targo Kaldoja Lilleküla Jalgpallikeskuse juhataja/ Eesti Jalgpalli Liit Infrastruktuuri juht
 • Lembe Laas Eesti Spordiselts Kalev võimlemise valdkonna juht/ VI Eestimaa võimlemispeo KINGITUS projektijuht
 • Ivo Kallasmaa infotunni moderaator kommunikatsiooni firmast Dalton

  Tallinna abilinnapea: “Soovin kõigile vajalikku meelekindlust, jõudu ja optimismi – VÕIMLEJAD EI ANNA ALLA! Soovitan mõelda selle peale, kuidas seda üritust korraldada, mitte sellele, et – niikuinii see ei toimu! Suvi on ürituste aeg ja me peame olema üritusteks valmis”

  Eesti Võimlemisliidu peasekretär: “Eesti Võimlemisliit on ÜHES PAADIS KINGITUSega. Liit peab oluliseks võimlejate treenimise motivatsiooni selle hoidmist. Loodame, et viiruse selgroog on suveks murtud”

  Lilleküla jalgpallikeskuse juhataja: “Eesti Jalpalli Liidul on hea meel tervitada võimlemispidu KINGITUS A. Le Coq Arenal

  Terviseameti Nakkushaiguste osakonna nõunik: “Loodame, et haigestumise näitajad langevad. Olen teile abiks Terviseameti poolt. Kiidan korraldajaid, et olete üksikasjalikult juba ürituse ette planeerinud. Vaimne tervis on minu meelest ka oluline. Me soovime, et see üritus toimuks

Lisa kommentaar