XXIII Tallinna Võimlemispidu „Õhus on liikumist“ info juhendajale

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Eesti Spordiselts Kalev korraldab 4.juunil 2023.a. Pirita Spordikeskuses XXIII Tallinna Võimlemispeo „Õhus on liikumist “, mille pealavastaja on Maris Nõmmistu. Võimlemispeo eesmärgiks on tähistada lastekaitsepäeva ning propageerida võimlemist laste ja noorte hulgas.

Hea meel on tõdeda, et Tallinna võimlemispeo osavõtjate arv on igal aastal kasvanud. Kahjuks ei suuda Pirita Spordikeskus mahutada kõiki võimlemishuvilisi ja valiku tegemisel on määravaks registreerumise järjekord.

Sel aastal on Tallinna Võimlemispidu pühendatud liikumisele, sest aasta 2023 on LIIKUMISAASTA. Pidu sümboliseerib „liikumisratas“, mis on saanud oma idee kõigile tuntud vaaterattast. Kõik erinevad spordialad ning liikumisviisid on kui erinevad korvikesed vaaterattal, kuid käivad ikka koos ühes suunas – soov edastada liikumisrõõmu. Kavade teemad on kepikõnnist rallisõiduni ning kõiki neid edastavad osalejad võimlemise võtmes.

Liigume, võimleme ning elame kaasa kõik ÜHESKOOS! 

1)    SEMINAR

5.veebruaril toimusid kava õpetamise seminarid, kus tutvuti peo repertuaariga. Seminaris osalenutele tagati juurdepääs õppematerjalidele.

NB! Juhendajad, kes ei saanud osaleda seminaril, kuid sooviksid võtta peost osa ning saada õppematerjali, palume ühendust võtta info@eestikalev.ee. Materjalidele juurdepääsuks tuleb tasuda 35€. Samuti palun võtta ühendust info@eestikalev.ee neil juhendajatel, kes osalesid seminaril, aga juurdepääs materjalidele puudub.

Õppematerjalid juhendajale on leitavad siin: https://voimlemispidu.ee/ohus-on-liikumist-info-seminaris-osalenud-juhendajale/

2)    KOSTÜÜMID JA VAHENDID

Sel aastal on esimeseks vaja tellida ära kavaks vajaminevad vahendid, kuna hiljem tellides ei jõuaks need õigeks ajaks huvilisteni. Hiljemalt 26.veebruariks tuleb esitada tellimus. Kostüümide tellimine algab 20.veebruarist.

Täpsem info juhendajale on siin: https://voimlemispidu.ee/tootekategooria/kostuumid-ja-vahendid/

VAHENDITE TELLIMINE

Tellimine algab 6.veebruar 2023

Tellimine lõppeb 26.veebruar 2023 k.a.

RIIETE TELLIMINENB! pikendame riiete ja osade kavade vahendite tellimise aega kuni 20.märtsini 2023!

Tellimine algab 20.veebruar 2023

Tellimine lõppeb 20.märts 2023 k.a.

PDF-arved genereeritakse automaatselt ja saadetakse tellija e-postiaadressile. Arve tasumise tähtaeg on kõigil 21 päeva.

Kui on soov saada e-arve, siis tuleb see tellimise vormis ära märkida. ESS Kalevi raamatupidaja saadab sel juhul peale tellimuse esitamist arve e-arvetekeskusesse.

Küsimused:

Anneli Saarma

anneli@eestikalev.ee

516 2840

3)    PEOLE REGISTREERIMINE

NB! Peole registreerimine on alanud!

Registreerimiseks täida vorm läbi google-drive ja tagasta see hiljemalt 20.märtsiks 2023.

Link peole registreerimise vormile – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZ3ozLS8_e4V0Bifz-hv66eT5fodSeE6OFPlTgP-JLss2CeQ/viewform

Linki jagame Kalevi kodulehel eestikalev.ee ja voimlemispidu.ee lehel.


Lembe Laas  – Võimlemise projektijuht

lembe@eestikalev.ee, tel. 53437268

Maris Nõmmistu – Võimlemispeo pealavastaja

Lisa kommentaar